KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378263
nr 1437 8263
Torleiv Stadskleiv
(1865-1946), Norge
Oljemålning, Porträtt. Signerad. Olja på duk, 67x56cm, yttermått inklusive ram: 85x73cm
Kondition: slitage, skador, lös ram
Torleiv Stadskleiv, norsk bildkonstnär född 1865, död 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 december 2021
kl 21:09:12
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Torleiv Stadskleiv
Läs mer om Torleiv Stadskleiv